Partneri

Inovačné technológie a produkty spoločnosti ABBYY získali množstvo ocenení po celom svete a zaznamenali úspech u profesionálov v príslušných odvetviach aj u spokojných zákazníkov, ktorí profitujú z produktov. Okrem toho, že veľa produktov spoločnosti ABBYY je dostupných prostredníctvom elektronického obchodu ABBYY Store, sú naši špičkovo trénovaní partneri ochotní kedykoľvek vám pomôcť v procese rozhodovania.

Partnerský Program

Ak sa chcete stať členom komunity parterov spoločnosti ABBYY, vyplňte tento formulár alebo odošlite požiadavku na adresu: sales@abbyy.ua.

ABBYY ponúka partnerom v Partnerskom Programe pre desktopové produkty nasl. výhody:

Webový seminár o desktopových produktoch

Pozývame vás na verejný webový seminár „Nový ABBYY FineReader 14“! Špecialisti spoločnosti ABBYY z Ukrajiny vás oboznámia s programom: nové možnosti, príklady použitia, zmeny v licencovaní, a takisto vám názorne ukážu prácu s programom. Webový seminár bude prebiehať v anglickom jazyku. Seminára sa môže zúčastniť ktokoľvek. Vyžaduje sa predchádzajúca registrácia. Počas webového seminára sa môžete pýtať otázky ústne (mikrofón alebo náhlavná súprava) alebo písomne (chat).

Naplánujte si najbližší webový seminár:

12.10.17, 10:00 CET (GMT+2) zaregistrujte sa tu

07.11.17, 10:00 CET (GMT+2) zaregistrujte sa tu


Ak vaša spoločnosť už predáva produkty spoločnosti ABBYY a chcete byť v predaji ešte úspešnejší a efektívnejší, alebo vaša spoločnosť ešte nie je predajcom či distribútorom produktov ABBYY a chcete získať viac informácií o takýchto možnostiach, srdečne vás pozývame zúčastniť sa webového seminára „Predaj FineReader 14 s menším úsilím: viac príležitostí odomknutých“.

Naplánujte si najbližší webový seminár:

17.10.17, 14:00 CET (GMT+2) zaregistrujte sa tu

21.11.17, 14:00 CET (GMT+2) zaregistrujte sa tu