Spoločnosť

ABBYY News
Company Overview

Informácie o spoločnosti

ABBYY je medzinárodná spoločnosť so 14 kanceláriami vo svete a centrálami v USA (Milpitas), západnej Európe (Mníchov), východnej Európe (Kyjev) a Rusku (Moskva).

Partnership

Partnerstvo

Spoločnosť ABBYY vytvorila globálnu sieť obchodných partnerov a spolupracuje s viac ako 1000 predajcami VAR (Value added reseller), systémovými integrátormi, nezávislými dodávateľmi softvéru a výrobcami OEM (Original equipment manufacturer) v 150 krajinách.

What Do They Say?

Čo o nás povedali a napísali

Produkty spoločnosti ABBYY získali celosvetovo viac ako 240 ocenení od popredných časopisov a testovacích laboratórií v oblasti optického rozpoznávania znakov.
                                                                           

Competencies

Pôsobnosť

Spoločnosť ABBYY je svetovým lídrom v procese optického rozpoznávania znakov (Optical character recognition - OCR), zaznamenávaní dokumentov a spracovávaní formulárov, lingvistických technológiách a prekladateľských službách.  Viac ako 30 miliónov ľudí v 150 krajinách využíva v súčasnosti produkty, služby a riešenia spoločnosti ABBYY.

Team

Tím

Spoločnosť ABBYY zamestnáva vyše 1000 pracovníkov v 14 globálnych zastúpeniach. Spoločnosť ABBYY vytvorila talentovanú skupinu špičkových vedcov, inžinierov a lingvistov, ktorý predstavujú jedinečný a súčinný tím vo výskume a vývoji, marketingu, administrácii a manažmente.